Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor

GALAKTİK M yaz, 3636’a gönder.

FATURALI GALAKTİK M yaz, 3636’a gönder

Marvel Future Fight
oyun kodu nasıl kullanılır?

Marvel Future Fight hem iyi hem de kötü çok sayıda karakterleri içerisinde
barındıran ve çok kolay oynanan bir mobil oyundur.

Marvel Future Fight,  hem iOS hem Android platformlarında ücretsiz olarak mevcuttur.

Peki Galaktik paketlerden aldığın kodları
oyunda nasıl kullanacaksın?

Paketi Nasıl Alabilirsin?

FreeZone’luysan istediğin paket tek tıkla senin olur. Değilsen vay haline… Şaka şaka FreeZone’lu olduktan sonra istediğin paketi hemen alabilirsin.

FreeZone'lu Ol

Galaktik Paketlerden Hemen Yararlan

Esaslar

Kampanya Katılım Koşulları

• Galaktik S, M veya L Paketini alabilmek için hattın aktif konumda ve belirtilen kriterlere uygun olması gerekmektedir.

• Kampanya 05 Mayıs 2017 – 01 Nisan 2018 arasında geçerlidir.

Paket sunulacak kitle kriterleri ve koşulları:

• Bu paket 26 yaşını doldurmamış hattın yasal sahibi yada hattın kullanıcısı olan ve hattında entegre olarak ses, sms ve internet hizmeti bulunan bir tarifede olan tüm Vodafone faturasız ve faturalı gençlik abonelerine sunulan bir hizmettir.

• Bu paket SMS ve online satış kanallarına açıktır. Müşteriler istedikleri paketin ismini 3636’ya SMS olarak atarak veya Vodafone’un mobil uygulamalarından tek tıkla paketi satın alabilirler.

• Faturasız Vodafone FreeZone’lular; Galaktik S, Galaktik M ya da Galaktik L kelimelerinden hangisini istiyorlarsa yazıp 3636’ya göndermeleri gerekmektedir.

• Faturalı Vodafone FreeZone’lular; Faturalı Galaktik S, Faturalı Galaktik M ya da Faturalı Galaktik L kelimelerinden hangisini istiyorlarsa yazıp 3636’ya göndermeleri gerekmektedir.

• Paket Vodafone’dan gelen onay mesajının ardından devreye girer.

• Paketin ücreti aylık olarak Galaktik S için 5TL, Galaktik M için 9 TL ve Galaktik L için 15TL’dir. Paket faturalı abonelerin faturasına yansımaktadır. Ek paket ücreti ve faydaları gün sayısına göre orantılanmaz. Fiyatlara vergiler dahildir.

• Galaktik S için 500MB, Galaktik M için 1GB ve Galaktik L için 2GB cepten internet sunulmaktadır.

• Paketlerin içindeki internete ek olarak tüm paketlerin içine anlaşmalı sinemalarda 01.04.2018 tarihine kadar geçerli 1 adet sinema bileti bulunur. Ayrıca yine tüm paketlerde 15,99TL değerinde Marvel Future Fights oyununda alışveriş yapmayı sağlayan oyun kodu bulunmaktadır. Galaktik S ve Galaktik M paketlerinde 1 adet oyun kodu bulunurken Galaktik L paketinde 2 adet oyun kodu vardır . Bu faydalar devretmez, bir kere verilir.

• Müşteriler paketi satın aldıklarında telefonlarına giden otomatik SMS’le beraber sinema bileti ve oyun kodunu alabilecekleri bir link de paylaşılır. Müşteriler bu linke tıklayarak Vodafone Yanımda uygulamasına yönlenirler ve tek tıkla kodlarını alabilirler. Bu paket yurtiçinde 30 gün geçerli olup müşteri paketten cıkmadıkca aylık olarak yenilenmeye devam eder. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Faturalı müşterilerin paket hakları bitimi durumunda abone sahip olduğu diğer paketler çerçevesinde ücretlendirilmeye devam eder. Abone mevcut bir internet paketine sahip değilse standart tarife üzerinden ücretlendirilir.

• Faturalı müşterilerde paketin yinelenmesi iptal edilebilir, bu durumda o ay paketin hakları eğer abone uyumsuz bir tarifeye veya faturasıza geçmediyse abonede kalır. Paket iptal edilmedikçe her fatura döneminde yinelenecektir.

• Ek Paket bir sonraki fatura döneminde eğer iptal edilmemiş ise otomatik olarak yinelenir.

• İlgili paketi satın alan abonelerin 3G ve 4.5G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G ve 4.5G servisi kapatılmaz.

• Paketinizi 4.5G hizmetinin verilmeye başlandığı Nisan 2016’dan itibaren cihazınız ve simkartınız 4.5G uyumlu, 4.5G servisiniz açık ve 4.5G kapsama alanındaysanız, 4.5G hızında kullanabilirsiniz.

• İnternet Paketinden, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone internet hizmeti coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

• Vodafone'un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.